Gmina Radzyń: Podsumowanie tygodnia w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu

W ubiegłym tygodniu, w dniach od 16 lipca do 20 lipca br. roku odbyły się zajęcia sportowe i warsztaty dla dzieci w miejscowościach: Zbulitów Duży, Ustrzesz oraz Jaski.

W Domu Ludowym w Zbulitowie Dużym zorganizowano zabawy sportowe dla dzieci. Początkowo, deszczowa pogoda nie umożliwiała spędzania czasu na świeżym powietrzu, jednak dzieciom to nie przeszkadzało. Chętnie bawiły się planszówkami i innymi grami towarzyskimi oraz malowały farbami. Gdy pogoda się poprawiła, dzieci miały możliwość pograć w piłkę nożną na boisku czy też w badminton’a. Na koniec zajęć przygotowano dzieciom poczęstunek. Wszystkim uczestnikom podczas zabaw towarzyszył dobry nastrój i uśmiech na ustach.

W Świetlicy Wiejskiej w Jaskach odbyły się gry i zabawy sportowe. Dzieci miały również okazję tworzyć farbami obrazy o tematyce dowolnej, co cieszyło się największym powodzeniem. Nie zabrakło entuzjastów zabaw na świeżym powietrzu, takich jak badminton, skakanie przez gumę czy też hula-hop. Na koniec zajęć wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pysznymi ciastkami. Radość dzieci i głośne śmiechy były dowodem dobrej zabawy.

GOKiS

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.