Wpadł z marihuaną

Podczas interwencji w miejscu publicznym mundurowi ustalili, że jeden z uczestników kłótni to 37-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, który jest osobą poszukiwaną. Mężczyzna odpowie dodatkowo za posiadanie środków odurzających. Policjanci znaleźli przy nim marihuanę z której można przygotować blisko 80 działek dilerskich tego narkotyku.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend w miejscowości Roskosz, na terenie gminy Biała Podlaska. W piątek przed północą funkcjonariusze zostali wezwani na interwencję w miejscu publicznym. Z relacji uczestników wynikało, że doszło pomiędzy nimi do nieporozumienia. W trakcie wykonywanych na miejscu czynności policjanci ustalili, że jeden z mężczyzn, 37-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Dodatkowo policjanci wyczuli od niego woń marihuany. Podejrzenia mundurowych potwierdziły się. Mężczyzna posiadał przy sobie woreczek zawartością marihuany, z której można przygotować blisko 80 działek dilerskich tego narkotyku. Środki zostały zabezpieczone, natomiast mężczyzna po wykonanych czynnościach trafił do zakładu karnego w celu odbycia zasadzonej kary pozbawienia wolności.

Teraz odpowie dodatkowo za posiadanie środków odurzających. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.