Szpilki znów na trasie. Druga edycja nietypowego biegu

Już 30 czerwca w Białej Podlaskiej odbędzie się po raz drugi bieg w szpilkach – zarówno  dla kobiet jak i mężczyzn. Warunkiem jest założenie szpilek o wysokości obcasa minimum 7 centymetrów, co tuż przed biegiem sprawdzi specjalna komisja.

W promocję biegu zaangażowały się osoby znane i lubiane. Ambasadorami biegu zostali m.in. piosenkarka Majka Jeżowska, trener personalny- Edyta Litwiniuk czy fantastyczne dziewczyny z Singin’ Birds, które w krótkich filmikach zapraszają do Białej Podlaskiej na bieg w szpilkach. Nagrania do zobaczenia na stronie wydarzenia na Facebooku.

Bieg ma charakter charytatywny – wszystkie środki finansowe zebrane z opłat startowych zostaną przekazane stowarzyszeniu Wspólny Świat na budowę Centrum Pomocy osobom z autyzmem.

Dystans to 400 metrów – dookoła placu Wolności. Na starcie każdy uczestnik otrzyma imienny numer startowy, a na mecie piękny, pamiątkowy medal w kształcie szpilki.

Podczas biegu „Szpilki na trasie” wystąpi Agnieszka Wiechnik, wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Obecnie chórzystka Majki Jeżowskiej. Współpracowała z takimi gwiazdami jak: Beata Kozidrak, Krzysztof Cugowski, Kayah, Kasaia Cerekwicka, Kuba Badach czy Stefano Terazzino. Uczestniczka „Must be the music”.

Podczas  wydarzenia na scenie zaprezentuje się również bezgranicznie zakochana w kulturze afrykańskiej, instruktor oraz choreograf tańca DJEMBEL DANCE, od dziecka zafascynowana tańcem i muzyką ,propagatorka zdrowego stylu życia – Karolina Duda-Prokocka. Oficjalnie na liście startowej znajdą się Ci, którzy dokonają zapisu na bieg. Linki do zapisów znajdują się na stronie www.Time2Go.pl oraz www.bialabiega.pl.

Organizatorami biegu jest Anna Stolarczuk z Bialskiej Strefy Kobiecego Komfortu, Klub Biegacza Biała Biega oraz Time2Go. Honorowym patronatem imprezę objął prezydent Dariusza Stefaniuka.

UM Biała Podlaska

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.