Biała Podlaska: Najzdolniejsi uczniowie otrzymali Złote Pióra

Już tradycyjnie na zakończenie roku szkolnego prezydent Dariusz Stefaniuk przyznał wyróżnienia uczniom z największymi osiągnięciami w nauce. O przyznaniu Złotych Piór decydowała średnia ocen oraz udział w konkursach i olimpiadach. Łącznie wyróżniono 54 uczniów.

Laureaci Złotych Piór 2018:

Szkoły podstawowe:

1. Szymon Adam Rosa – Szkoła Podstawowa nr 2

2. Olga Magdalena Tryk – Szkoła Podstawowa nr 2

3. Jakub Bagiński – Szkoła Podstawowa nr 2

4. Laura Nowak – Szkoła Podstawowa nr 2

5. Zofia Sudewicz – Szkoła Podstawowa nr 2

6. Jakub Malczewski – Szkoła Podstawowa nr 3

7. Jakub Teodorczuk – Szkoła Podstawowa nr 3

8. Piotr Jaroszkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 4

9. Maria Mich – Szkoła Podstawowa nr 4

10. Kinga Lipicka – Szkoła Podstawowa nr 4

11. Filip Domański – Szkoła Podstawowa nr 5

12. Filip Lewtak – Szkoła Podstawowa nr 5

13. Marcel Mazuruk – Szkoła Podstawowa nr 5

14. Maciej Adamczyk – Szkoła Podstawowa nr 5

15. Weronika Uścińska – Szkoła Podstawowa nr 5

16. Maria Dmochowska – Szkoła Podstawowa nr 9

17. Karolina Maria Danieluk – Szkoła Podstawowa nr 9

18. Aleksandra Chomiuk – Szkoła Podstawowa nr 9

19. Ewa Ciejpa-Klimaszewska – Szkoła Podstawowa nr 9

20. Aleksandra Gałabuda – Szkoła Podstawowa nr 9

21. Aleksandra Łukaszuk – Szkoła Podstawowa nr 9

22. Joanna Maruszak – Szkoła Podstawowa nr 9

23. Aleksandra Mazurek – Szkoła Podstawowa nr 9

24. Jakub Sobolewski – Szkoła Podstawowa nr 9

25. Magdalena Panek – Szkoła Podstawowa nr 9

26. Paweł Mańko – Szkoła Podstawowa nr 9

27. Kamila Mańko – Szkoła Podstawowa nr 9

28. Mateusz Jan Korniluk – Szkoła Podstawowa nr 9

29. Maja Stefaniuk – Szkoła Podstawowa nr 9

30. Maciej Jan Stola – Szkoła Podstawowa nr 9

31. Wanda Pajczuk – Szkoła Podstawowa nr 9

32. Dawid Męczyński – Społeczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza

33. Karolina Biegajło – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida

34. Maria Dorota Barszcz – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida

Gimnazja:

1. Gabriela Kosińska- Publiczne Gimnazjum nr 4

2. Michał Piwoński – Publiczne Gimnazjum nr 4

3. Bartłomiej Sienkiewicz – Publiczne Gimnazjum nr 4

4. Szymon Dudek – Publiczne Gimnazjum nr 4

5. Ina Stefaniuk – Publiczne Gimnazjum nr 6

6. Piotr Sawtyruk – Publiczne Gimnazjum nr 6

7. Oliwia Remiszewska – Publiczne Gimnazjum nr 6

8. Maciej Piszcz – Publiczne Gimnazjum nr 6

9. Damian Bartłomiej Łozak – Publiczne Gimnazjum nr 6

10. Kacper Kuźmiuk – Publiczne Gimnazjum nr 6

11. Bartłomiej Danieluk – Publiczne Gimnazjum nr 6

12. Gabriela Jabłońska – Publiczne Gimnazjum nr 6

13. Mateusz Kasprowicz – Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida

Szkoły ponadgimnazjalne:

1. Gabriela Maria Szewczuk – I Liceum Ogólnokształcące

2. Mariam Zakariashvili – I Liceum Ogólnokształcące

3. Jagoda Uryniuk – I Liceum Ogólnokształcące

4. Michał Warakomski – I Liceum Ogólnokształcące

5. Mateusz Boczyło – IV Liceum Ogólnokształcące

6. Klaudia Wioletta Małyszko – Zespół Szkół Zawodowych nr 1

7. Magda Wiktoruk – Zespół Szkół Zawodowych nr 1

informacje: UM Biała Podlaska, zdj.: W. Kamecki

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.