Drogi Czytelniku! Włącz się do zbiórki na turnus rehabilitacyjny dla Adasia!

Z obserwacji zauważyliśmy, że nasi Czytelnicy nigdy nie przechodzą obojętnie obok czyjejś krzywdy i niedoli, raz jeszcze wspieramy kolejną inicjatywę. Trwa zbiórka pieniędzy na 2-tygodniowy turnus rehabilitacyjny dla Adasia, serdecznie zapraszamy do włączenia się w akcję.

Adaś ma 10 lat, ma autyzm, nie mówi. Ale za to czyta a właściwie skanuje książki 🙂 Porozumiewa się za pomocą mówika (to takie fajne urządzenie do komunikacji alternatywnej, które bardzo nam i jemu pomaga w codziennej komunikacji).

Uczy się w drugiej klasie w SOSW w Lublinie. Ma trudności z pisaniem, kontaktem z rówieśnikami, czynnościami samoobsługowymi. Nie wie co to czerwone światło na ulicy, że trzeba założyć ubranie jak się wstaje rano, nie rozpoznaje naszych emocji. Ale bardzo go kochamy i chcemy mu pomóc jak tylko możliwe, aby w przyszłości był jak najbardziej samodzielny.

Dlatego ważne dla nas jest aby przynajmniej raz w roku uczestniczył w turnusie rehabilitacyjnym, żebyśmy wiedzieli że idziemy do przodu. Każda złotówka jest dla nas ważna i choć to naprawdę dla nas trudne – bardzo prosimy o wsparcie. Dobro powraca!

Zrzutka.pl

 

Author:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.