III Radzyńska Noc Bibliotek w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zenona Przesmyckiego w Radzyniu Podlaskim.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Zenona Przesmyckiego w Radzyniu Podlaskim włączyła się w akcję już po raz trzeci, organizując III Radzyńską Noc Bibliotek.

W nocy z 8 na 9 czerwca w Filii nr 2  MBP (ul. Spółdzielcza 8) odbędzie się wydarzenie dla dzieci z klas IV – VI „Na tropie radzyńskiej historii”. Natomiast z 9 na 10 czerwca w  Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Armii Krajowej 5) dorośli mieszkańcy miasta spotkają się w polskiej kawiarni literackiej „Lata 20-te, lata 30-te”. Mile widziana stylizacja z tamtych lat.

Serdecznie zapraszamy.

„Noc Bibliotek to ogólnopolska wieczorno-nocna akcja w niekonwencjonalny sposób promująca czytanie i biblioteki jako najbardziej otwarte i dostępne instytucje kultury z ofertą dla osób w każdym wieku, z których zasobów warto korzystać. Biblioteki publiczne, szkolne i inne łączą siły i czekają na czytelników z mnóstwem atrakcji – niecodziennych spotkań z literaturą i jej gwiazdami. Będą śledztwa, romanse, czary i groza.  Liczymy na to, że po poznaniu bibliotek tej wyjątkowej Nocy, czytelnicy wrócą do nich również w dzień. I w kolejne dni”

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.