Centrum Stomatologiczne EURO EASY DENTAL

Centrum Stomatologiczne EURO EASY DENTAL powstało w 2013 roku, jako rozwinięcie i kontynuacja działalności społecznej prowadzonej na terenie powiatu bialskiego. W ramach naszej Przychodni staramy się zapewnić wszystkim Pacjentom zadowolenie połączone z komfortowymi warunkami leczenia.

Świadczymy usługi w zakresie szeroko rozumianej stomatologii. Ze względu na wyjątkowo szybki rozwój tej gałęzi medycyny, dokładamy starań, aby nasza wiedza, umiejętności i wyposażenie gabinetów pozwalały na prowadzenie nowoczesnego leczenia. Lekarze, higienistki i asystentki pracujące w naszym Centrum są uczestnikami targów stomatologicznych, konferencji naukowych oraz kursów podnoszących ich kwalifikacje. Jeśli więc poszukujecie Państwo porady z zakresu stomatologii, to nasi specjaliści mogą służyć pomocą w Przychodni EURO EASY DENTAL w Międzyrzecu Podlaskim.

Kładziemy nacisk nie tylko na leczenie, ale również na profilaktykę schorzeń układu stomatognatycznego. Obok zabiegów z zakresu: stomatologii zachowawczej, protetyki, endodoncji, chirurgii stomatologicznej, ortodoncji, stomatologii estetycznej, prowadzimy także sprzedaż artykułów i urządzeń higieny jamy ustnej, a nasi Pacjenci mogą liczyć na pomoc w ich właściwym doborze.

Zapraszamy na bezpłatne przeglądy oraz planowanie leczenia:

  • leczenie próchnicy oraz ubytków niepróchnicowego pochodzenia
  • wypełnienia kompozytowe i glassjonomerowe
  • odbudowa złamanych zębów
  • korekta kształtu i koloru zębów
  • wybielanie zębów martwych
  • leczenie endodontyczne (kanałowe) pod mikroskopem
  • re-endo pod mikroskopem
  • komfortowe leczenie w znieczuleniu

Leczenie pod mikroskopem jest skuteczniejsze i trwalsze niż w przypadku metod tradycyjnych, ze względu na widok pola zabiegowego w silnym powiększeniu (do 25 razy)- dzięki temu widoczne są wszystkie zakamarki systemu kanałowego zęba. Użycie mikroskopu pozwala na skuteczne usunięcie z kanału złamanych fragmentów narzędzi endodontycznych, wkładów koronowo-korzeniowych lub twardych cementów wypełniających dany kanał. Diagnostyka mikroskopowa umożliwia poznanie i podjęcie właściwego leczenia w przypadku pęknięć i złamań tkanek zęba, niewidocznych gołym okiem.

Easy Expo
ul. Brzeska 35a
Międzyrzec Podlaski, 21-560
Telefon: 83 371 21 01, 513 333 002

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.