Spędź majówkę w Międzyrzecu!

Komitet budowy pomnika Marszałka Piłsudskiego na czele z Posłem na Sejm RP Marcinem Duszkiem, Arkadiuszem Janusem oraz ks. proboszczem Józefem Brzozowskim przygotowali dla mieszkańców Międzyrzeca Podlaskiego piknik wojskowo-patriotyczny z okazji świąt państwowych.

Impreza odbędzie się 6 maja w niedzielę na placu przy plebanii parafii św. Mikołaja oraz na boisku od ul. Kościelnej. Start o godz. 13:00. W programie m.in.: reprezentacja wojsk lądowych, snajperów, prezentacja broni, amunicji, rakiet przeciwlotniczych. Ponadto prezentacja służb mundurowych wraz z wyposażeniem i wozami bojowymi, zabawy z animatorami i konkursy dla dzieci, gastronomia, występ zespołów muzycznych.

„Pomysł zrodził się podczas rozmowy. Początek maja to nie tylko majówka i odpoczynek, ale przede wszystkim bardzo ważne dla naszej Ojczyzny święta patriotyczne. Jako Polacy, powinniśmy uświadamiać przede wszystkim dzieci i młodzież, aby zdawały sobie sprawę z tego, jak przełomowym momentem było uchwalenie Konstytucji oraz to, że 2 maja obchodzimy święto Flagi Państwowej. Serdecznie zapraszamy całe rodziny do uczestnictwa w pikniku, który będzie nie lada atrakcją nie tylko dla najmłodszych.” – powiedział organizator Arkadiusz Janus.

Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

1 thought on “Spędź majówkę w Międzyrzecu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.