Zaproszenie na debatę społeczną w Parczewie

Komendant Powiatowy Policji w Parczewie zaprasza mieszkańców Parczewa i powiatu parczewskiego na debatę społeczną jaka odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2018 roku o godzinie 15:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta przy ul. Warszawskiej 24.

Komendant Powiatowy Policji w Parczewie zaprasza mieszkańców Parczewa i powiatu parczewskiego na debatę społeczną jaka odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2018 roku, o godzinie 15:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta przy ul. Warszawskiej 24.

Tematem spotkania będzie „Wpływ wykroczeń szczególnie uciążliwych społecznie wpływających na jakość życia społecznego”. Będzie to kolejna debata z cyklu „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – Możesz mieć na nie wpływ”. W debacie oprócz przedstawicieli Policji udział wezmą przedstawiciele Prokuratury Rejonowej, Urzędu Miasta, Starostwa, Straży Pożarnej, Wójtowie Gmin, dyrektorzy szkół powiatu parczewskiego oraz zaproszeni goście.

Debata ma celu zachęcenie Państwa do dyskusji na wskazane zagadnienia oraz będzie doskonałą okazją podzielenia się swoimi sugestiami i spostrzeżeniami w kwestii poprawy bezpieczeństwa.

źródło: KPP w Parczewie

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.