Powstaje parking przy ulicy Piłsudskiego. Będą zmiany w organizacji ruchu

Trwają zaawansowane prace budowy parkingu przy ul. Piłsudskiego w Białej Podlaskiej. W piątek 20 kwietnia od godz. 13.00 ulica zostanie czasowo wyłączona z ruchu pojazdów na odcinku od placu Wolności do ul. Budkiewicza. Miasto przygotowało zmianę organizacji ruchu.

W związku z przebudową ulicy Piłsudskiego, odcinek od placu Wolności do ul. Pocztowej, od 20 kwietnia do 30 maja zostanie zamknięty dla ruchu drogowego z okresowymi przerwami dopuszczającymi przejazd. Niedostępne będą skrzyżowania z ul. Krótką i Pocztową.

Dla wszystkich pojazdów dopuszczony zostanie przejazd w jednym kierunku wokół placu Wolności oraz wyjazd z niego na ul. Moniuszki i na ul. Jatkową.

Na ul. Pocztowej umożliwiony zostanie ruch dwukierunkowy z jednoczesnym wprowadzeniem zakazu zatrzymywania się po obu stronach ulicy. Na ulicy Krótkiej, dla osób dojeżdżających do posesji, umożliwiony zostanie wjazd od ul. Budkiewicza.

Na obecnie jednokierunkowym odcinku ulicy Piłsudskiego (odcinek od ul. Pocztowej do ul. Budkiewicza) dopuszczony zostanie ruch dwukierunkowy w celu dojazdu do gruntowego parkingu przy ul. Piłsudskiego oraz do obiektu firmy Orange. Dla ruchu pieszego dodatkowo udostępnione będzie przejście z ulicy Pocztowej na ulicę Piłsudskiego.

źródło: UM Biała Podlaska

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.