Nie dostosował prędkości i wylądował w rowie

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj w Białce, gmina Dębowa Kłoda. Jak ustalili mundurowi kierujący pojazdem marki Renault na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Jego auto wpadło w poślizg i wpadło do przydrożnego rowu. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło wczoraj w Białce, gmina Dębowa Kłoda. Jak ustalili mundurowi kierujący pojazdem marki Renault Kangoo jadąc od strony Dębowej Kłody nie zachował należytej ostrożności i stracił nad nim panowanie. Jego pojazd wpadł w poślizg i zjechał z drogi do przydrożnego rowu. Pojazd zatrzymał się na swoim boku. Badanie alkomatem jakie przeprowadzili na miejscu mundurowi wykazało, że kierujący był trzeźwy. Kierujący dostawczym renault nie odniósł obrażeń. Mieszkaniec gminy Dębowa Kłoda za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym.

Policjanci apelują o ostrożność na drogach. Nadal w wielu miejscach panują trudne warunki. Zalegający śnieg, a miejscami lód powoduje, że musimy zachować szczególną ostrożność na drogach.

KPP Parczew

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.