Kolejne nielegalne automaty do gry w rękach Policji i Urzędu Celnego

Policjanci z Zespołu dw. z Przestępczością Gospodarczą parczewskiej komendy oraz funkcjonariusze Urzędu Celno – Skarbowego w Lublinie po raz kolejny w jednym z lokali na terenie Parczewa zabezpieczyli 2 nielegalne automaty do gier. Za prowadzenie działalności bez wymaganej koncesji 40 – letniemu właścicielowi lokalu grozi grzywna i kara pozbawienia wolności do lat trzech.

We wtorek parczewscy policjanci wspólnie z celnikami weszli do jednego z lokalu na terenie Parczewa. W lokalu w znajdujących się tam maszynach, które były udostępnione do publicznego użytku, pracownicy Urzędu Celnego przeprowadzili eksperyment procesowy, który dowiódł, że sposób w jaki organizowane były w tym miejscu gry hazardowe jest przestępstwem określonym w kodeksie karnym skarbowym. Urządzenia zostały zabezpieczone przez celników. To nie pierwsze urządzenia skonfiskowane w tym lokalu.

Zgodnie z ustawą o grach hazardowych, automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja.

Teraz 40 – letniemu właścicielowi grozi kara grzywny oraz do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Parczew

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.