Siatkarki ze „Staszica” wicemistrzyniami województwa!

We wtorek, 13 marca odbyła się „licealiada”. Finał Województwa w Siatkówce Dziewcząt zakończył się zdumiewającym wynikiem. Siatkarki IV LO im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej zajęły 2 miejsce zdobywając złoty medal.

W zmaganiach grupowych zawodniczki ze „Staszica” pokonały zespół ZSO Urzędów (2:0) oraz ZS nr. 1 Tomaszów Lubelski (2:1). W finale przegrały z V LO w Lublinie – 2:0. Trzecie miejsce zajął zespól ZS nr 1 w Tomaszowie Lubelskim.

Skład bialskiego zespołu:

Julia Budzyńska, Karolina Demianiuk, Julia Dębowska, Gabriela Grytczuk, Eliza Juszczuk, Natalia Ladwiniec, Sandra Łukaszuk, Natalia Orzechowska, Aleksandra Porzuczek, Julia Romaniuk, Agata Rozporska, Julia Siedlecka, Izabela Komoszyńska.

Trenerem drużyny, który nie mógł być obecny podczas zawodów jest Grzegorz Piszcz, którego zastąpiły Anna Myć oraz Andrzej Chwedoruk.