KTO ZAJMIE SIĘ MOSIR-em?

Rok 2018 jest czasem, gdy Międzyrzec przechodzi ogromne zmiany rozwojowe oraz kadrowe. W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta już od stycznia pojawiają się ogłoszenia o wolnych wakatach. „Ciepłe posadki” są dostępne również w samym Urzędzie Miasta. Nabory ciągle trwają a wymagania są na prawdę wysokie.

Priorytetem renowacja basenu 
Już wczoraj (23.02) skończył się termin składania dokumentów w konkursie na stanowisko na dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji  w Międzyrzecu Podlaskim.
Andrzej Myszka, dotychczasowy Dyrektor, skończył swoją pięcioletnią kadencję lecz wystartował w konkursie ponownie. Prawdą jest, że ma do dokończenia remont miejskiej pływalni. Nowe stanowisko zostanie obsadzone nie wcześniej niż 1 marca 2018 roku.
 
W tym roku „Oceanik” obchodzi swoje urodzinowe „oczko” – mija 21 lat od otwarcia basenu. 
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Międzyrzecu Podlaskim został utworzony z dniem 01 lipca 1997 roku. Początkowo jako zakład budżetowy, a następnie w roku 1999 przekształcony w jednostkę budżetaową Gminy Miejskiej w Międzyrzecu Podlaskim. W zeszłym roku miasto otrzymało dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu Modernizacji Infrastruktury Sportowej. Całkowity koszt remontu hali basenowej wraz z zapleczem wyniósł 842 tys. zł.

Author: Redakcja

email: duchwschodu@gmail.com tel: 519-529-144

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.